peter hofer Peter Hofer to pasjonat tworzący broń, którą można określić mianem dzieła sztuki. W jego zakładzie realizowane są nawet najbardziej skomplikowane koncepcje. Znajdziemy wśród nich ekspresy w najmocniejszych kalibrach myśliwskich jak i filigranowe sztuki, spełniające marzenia najbardziej wymagających klientów. Uwagę przykuwa również broń kombinowana o bardzo ciekawych zestawieniach kalibrowych. Całość dopełniają niezwykle wysmakowane grawerunki oraz najwyższej klasy osady.

Zapraszam do obejrzenia filmu: 

https://www.hoferwaffen.com 

kipplauf Moje przemyślenia na temat polowania z podchodu po białej stopie. Trochę o polowaniu na dziki i trochę o polowaniu na jelenie. Czyli o kwintesencji zimowego polowania z podchodu.

 

 

Film omawiający temat wyboru małego kalibru do polowania. Zakup drugiej jednostki w mniejszym kalibrze to zagadnienie, które prędzej czy później przechodzi przez myśl każdemu myśliwemu. Przedstawiem Wam moje spojrzenie na ten temat.

mala lufa

 

konsultacje polunekZapraszam do prywatnych konsultacji dotyczących szeroko pojętego łowiectwa, strzelectwa i outdooru.

Koszt konsultacji to 200zł

Plan konsultacji:

1. Rozmowa telefoniczna lub online dotycząca danego zagadnienia.

2. Na tej podstawie przygotowuję analizę twoich potrzeb.

3. Druga rozmowa telefoniczna lub online, w której przedstawiam tobie konkretne propozycje i rozwiązania.

Zapraszam, porozmawiajmy.

Kontakt e-mail na dole strony na zdjęciu.

W treści przedstaw temat jaki ciebie interesuje i zostaw numer kontaktowy.

Na pewno się odezwę.

 

majowe rogacze

Kolejny sezon kolejne przygody. Udało się nagrać kilka pamiątek z łowiska w trakcie majowych wędrówek za rogaczami. Trzy pozyskane rogacze to wyjątkowe myłkusy, które miałem szczęście wyszukać. Znalazłem również ciekawego łownego rogacza ale uznałem że to jeszcze nie pora. Zapraszam do obejrzenia filmu.