zryw spolecznyWiele się dzieje na początku roku 2024 w sprawach dotyczących nie tylko myśliwych ale i całego społeczeństwa. Aktualnie mamy do czynienia z pewnego rodzaju próbą sił. Najwyższy czas aby się obudzić i zająć konkretne stanowisko. Od wielu lat obserwujemy jak pomału zewnętrzne naciski powodują rozpad łowiectwa. To nie czas na chowanie głowy w piasek, tylko czas na konkretne działania. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu. 

historia po bykuPo wypadku na polowaniu zbiorowym, który nieszczęśliwie przydarzył się mi, zdecydowałem się na publikację filmu na jego temat. Samo wydarzenie i film "cieszy" się ogromną popularnością na całym świecie. Jak to się przeważnie dzieje, duża popularność obudziła szeroką dyskusję w sieci i nie tylko. W związku z ogromną liczbą skrajnych opinii, zdecydowałem się opisać całą sytuację. Zapraszam do obejrzenia filmu, który nagrałem ponad rok po tym wydarzeniu.

peter hofer Peter Hofer to pasjonat tworzący broń, którą można określić mianem dzieła sztuki. W jego zakładzie realizowane są nawet najbardziej skomplikowane koncepcje. Znajdziemy wśród nich ekspresy w najmocniejszych kalibrach myśliwskich jak i filigranowe sztuki, spełniające marzenia najbardziej wymagających klientów. Uwagę przykuwa również broń kombinowana o bardzo ciekawych zestawieniach kalibrowych. Całość dopełniają niezwykle wysmakowane grawerunki oraz najwyższej klasy osady.

Zapraszam do obejrzenia filmu: 

https://www.hoferwaffen.com 

iwa 2023Zawsze warto poświęcić chwilę na obejrzenie dzieł sztuki. Tym właśnie jest dla mnie piękna broń, którą można podziwiać między innymi na światowych wydarzeniach jakimi są targi IWA Outdoor Classics. 

Zapraszam do obejrzenia filmu:

kipplauf Moje przemyślenia na temat polowania z podchodu po białej stopie. Trochę o polowaniu na dziki i trochę o polowaniu na jelenie. Czyli o kwintesencji zimowego polowania z podchodu.